Відомий музикант Тарас Тополя, який являється лідером гурту "Антитіла", вже давно викриває корупцію у армії.

Читайте нас у Google News!

Нещодавно він розмістив пост, у якому розповів, як генерал Руслан Хомчак здобув собі вже третю квартиру - цього разу у столиці.

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак
Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак

А до цього люблячий син Руслан Хомчак подбав ще й про маму, переписавши житло на неї.

"Нова квартира заради миру. Обіцяв більше не писати про різнобарвне рішалово. Тільки про Антитіла. Але люди бідкаються, влада розводить руками 🙂 Та ще й в особисті прислали таке, прям нннааа! Дивіться. Обов‘язковим пунктом реформи армії на шляху до NATO є надання державою мінімум трьох квартир головнокомандувачу Збройних сил. Попри ошалілу реорганізацію медичних сил, масову ліквідацію посад, виведення поза штат і звільнення фахових спеціалістів під виглядом реформи «тіпа як у NATO», є й хороші новини! Генерал Збройних сил Р. Хомчак розписав на головнокомандуючого Збройних сил Р. Хомчака ще одну квартиру. Третю! Тепер у столиці. Попередні він зі службових зробив приватними, одну приватизував на маму (це так мило)", - пише Тарас Тополя.

Також музикант саркастично описує сміливість рішення генерала Хомчака у цей непростий для країни час. Мовляв, треба бути справжнім генералом та патріотом, аби попри усі негаразди подбати про нову квартиру у ці важкі часи.

Нова квартира заради миру. Обіцяв більше не писати про різнобарвне рішалово. Тільки про Антитіла. Але люди бідкаються,...

Posted by Taras Topolya on Tuesday, October 20, 2020

"Прийшов час знову поліпшувати житлові умови. Сильне рішення, сміливе! Сміливий, авторитетний, рішучий - саме таким має бути головний військовий країни! Та й молодій сім‘ї головнокомандуючого Р.Хомчака і губернаторші Чернігівської обл. Г.Коваленко дійсно потрібні нові квадратні метри! Всім заздрісникам у погонах які десятиліттями стоять у черзі на службове житло раджу заспокоїтися, брати приклад і сумлінно служити Народу", - резюмує Тарас Тополя.