Відомий журналіст та блогер Сергій Іванов на шматки розніс депутатів Петра Порошенка, які нещодавно створили та розігнали ганебний фейк, як Володимир Зеленський об'їдає бійців на передовій.

"Ніколи не міг зрозуміти, як всі ці передчасно посивілі державники, досвідчені парламентарії, спокушені дипломати та неперевершені інтелектуали примудряються трахати козу за козою, розповсюджуючи ідіотські фейки. Є в цьому якась шаріївська патологія", - дивується Сергій Іванов.

Також блогер наголошує, що, ймовірно, саме через таку поведінку врешті решт політикам і бракує виборців. Адже подібні фейки дуже добре усідають у душі людей неприємним післясмаком.

"Іро, Тарасе та інші, ви серйозно? Це ваш рівень опонування? А потім ви дивуєтесь, чому за вас не голосують. Я скажу, чому. Тому що ви дріб‘язкові. Вам усім років під сраку, ви все життя у держави під пахвою, а поводитесь як мстива школота, перевершуючи в тупості Тищенка та Киву разом узятих. Ви самі себе закопуєте. Втім, самознищення - справа добровільна, не зупиняйтесь", - резюмує Сергій Іванов.

Ніколи не міг зрозуміти, як всі ці передчасно посивілі державники, досвідчені парламентарії, спокушені дипломати та...

Posted by Sergii Ivanov on Thursday, October 15, 2020

Раніше Українці писали, що "тарілковий скандал" викликав бурхливе обговорення в соцмережах. Нагадаємо, цю історію роздула співголова парламентської фракції партії "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Вона зробила акцент, що на фото, викладеному ВП, де за одним столом сидять Володимир Зеленський і Андрій Єрмак в компанії військових, у останніх навіть немає тарілок. На відміну від"високих гостей". Але інші фотографії спростовують це твердження.

Володимир Зеленський на передовій
Володимир Зеленський на передовій

Разом з тим, журналіст Сергій Гришин нагадав аналогічні фотографії часів президенства Петра Порошенка, що свого часу також викликали резонанс.

Короче, повары носили каждому присутствующему на застолье горячие блюда. Один за одним. На столе уже находились холодные...

Posted by Sergey Naumovich on Wednesday, October 14, 2020

"Одна справа-критикувати Зеленського за його дії або бездіяльність. Це питання політики, у кожного свої погляди. Інша справа - коли колишня перший віце-спікер парламенту і один з лідерів пес Ірина Геращенко постить відвертий, тупий і божевільний фейк в стилі Раша Тудей про те, що солдатам не поставили тарілки. Постить навіть без знака питання. Просто нісенітниця. І не здивуюся, якщо Потім вона навіть не вибачиться", - написав екс-нареп і журналіст Сергій Лещенко.