Представники "Автомайдану" і "Центру протидії корупції" запланували акцію "Тупицький – вали у Ростов" на 7 листопада. Охочих взяти участь в акції закликають нести з собою шини та "зимові коктейлі".

Активісти "Автомайдану" та Центру протидії корупції вирішили влаштувати автопробіг до маєтку, де живе голова Конституційного суду Олександр Тупицький.

Акцію "Тупицький - валі у Ростов" запланували на 7 листопада. Її анонс розміщений на сторінці в Facebook.

Охочих взяти участь в акції закликають нести з собою шини та "зимові коктейлі".

Один з лідерів "Автомайдану" Сергій Хаджинов заявив: "Ми довго терпіли, вірили в реформи, в" їх "здоровий глузд і в" їх " інстинкт самозбереження. Всі ці роки ми стримували радикально налаштованих побратимів. Пояснювали, що треба, щоб як у Європі, а не як у Південному Судані. Щоб легальний суд, а не суд Лінча. Щоб закон про люстрацію, а не сміттєвий контейнер".

Він нагадав, що за шість років в Україні були створені антикорупційні органи, однак Конституційний Суд України, на думку Хаджинова, вирішив цю ситуацію змінити.

"Це означає, що правил більше немає. Закону більше немає. Тепер на наших акціях можна все. Якщо в суботу невідомий патріот підпалить хату Тупицького, Я від неї прикурю і запощу селфач. Тепер кожен робить, що вважає за потрібне. Південний Судан так Південний Судан. Запрошуємо абсолютно всіх. Але без символіки. Тільки прапори України", - додав лідер руху.

Сьогодні на брифінгу Тупицький заявив, що активісти Автомайдану поїдуть з акцією протесту не до нього, а до його тещі Лариси Колпаченко у Васильків Київської області, яка зараз "вимушено знаходиться в Донецьку".

За його словами, жінка продала свою квартиру в Донецьку і купила будинки у Василькові, а він нібито купив там сім соток землі для будівництва спортивного залу.

"Так я хочу запитати "Автомайдан" - до кого вони їдуть і кого вони хочуть вивезти в Ростов? Можливо, вони поїдуть не до мене, а до тещі, яка зараз поки що вимушено знаходиться на території Донецька? І з нею там поговорять-хто і як купував. Так як" схеми "полетіли в Крим," Автомайдан " нехай поїде в Донецьк. Завтра вони зберуть все майно родичів і навісять, що все це моє майно, післязавтра мене звинуватять у сепаратизмі. Все це цькування", – додав Тупицький.