Олексій Копитько зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що на російських проросійських ресурсах була зафіксована активізація кампанії, метою якої є інформаційне нав'язування тези про тотожність Донбасу і «народних республік».

За словами експерта, суть в даному випадку очевидна, оскільки задумка дійсно дуже проста.

ООС, АТО, українські вояки
ООС, АТО, українські вояки

Як тільки з'являються об'єктивні оцінки того жаху, який сьогодні панує в самопроголошених республіках, і звучить об'єктивна критика окупаційних адміністрацій відразу ж піднімається виття про «посягання на Донбас».

Задум дійсно простий, і при цьому він заздалегідь приречений на провал. Вся справа в тому, що ЛНР і ДНР - це зовсім не люди, і не території, а дійсно ракова пухлина, хвороба, яку необхідно лікувати.

АТО, ООС, українські вояки
АТО, ООС, українські вояки

Поняття змішувати тут не потрібно, оскільки це просто марно. Адже якщо, наприклад, до людини, причепиться кліщ з інфекцією, це ж не означає, що вони стали одним цілим.

Так і "ЛДНР" - це всього лише паразит, який необхідно видалити з подальшою дезінфекцією ураженої ділянки. Донбас ми повернемо обов'язково, а зараза нехай відправляється за поребрик - туди, звідки вона і прийшла.