Нардеп від медведчуківської партії "Оппозиційна платформа - за життя" Ілля Кива черговий раз втрапив у скандал під Верховною Радою.

Так повідомляється, що Ілля Кива поскандалив з активістами організації Автоєвросила, які другий день мітингують під стінами Верховної Ради.

На репліки народного депутата його запитали, чому він спілкується російською мовою. Нардеп у стилі Миколи Азарова зазначив, що спілкується тією мовою, якою йому зручно.

Як повідомляли Українці раніше, народний депутат Ілля Ківа обізвав журналіста Дениса Бігуса корупціонером і пі**растом у відповідь на запитання журналістки його студії.

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Ківа вступив у словесну перепалку з журналісткою Bihus.Info

Ілля Ківа
Ілля Ківа

Дівчина 3 листопада біля Верховної Ради підійшла до Іллі Ківи, щоб дізнатися про мотиви оскарження антикорупційних законів у Конституційному суді.

У відповідь Ківа звинуватив Бігуса в корупції і назвав його " пед..стом".

"Корупціонер і пед**аст, який збагачується незаконним шляхом. Керує вашою структурою корупціонер і пед**аст, який ховається від податків і обманює державу. Він збагачується тим, що вводить в оману людей. Якщо ви чесна людина, напишіть заяву і підіть з цієї організації", - заявив Ілля Ківа.

Судячи з усього, Іллю Ківу трохи заклинило під час відповіді, так як слова корупціонер і пед**аст прозвучало, як мінімум, разів 5.

Ілля Кива
Ілля Кива