П'ятий президент України Петро Порошенко, за сумісництвом - сивочолий гетьман і експерт з будь-яких питань, втім - тільки на словах, спробував наїхати на чинного главу держави, Володимира Зеленського, проте щось пішло не так.

Про це стало відомо із запису п'ятого президента України в Twitter, повідомляє "Хвиля"

"Зеленський яскраво підтверджує українське прислів'я:"до булави потрібна голова". Виходячи з проєкту бюджету, він є особистою розпискою пана Зеленського у власній некомпетентності та дилетантстві", - написав Порошенко.

Пост Петра Порошенка в Твіттері
Пост Петра Порошенка в Твіттері

Втім, підтримки серед українських користувачів Twitter екс-гарант не знайшов. Йому тут же пригадали й "вбивчу реформу медицини імені Супрун", дешевий піар і організацію масових мітингів проти влади під час різкого погіршення епідеміологічної ситуації в країні, та й багато іншого.

"А якщо дилетант зробив фахівця, то ціна цього фахівця три копійки в базарний день!... Злодюга потрібно треба було не красти, був би зараз на його місці ... ця приказка насамперед відноситься до Порошенка, це йому треба було б докласти власну голову, якої, на жаль, немає... Придурок безмозкий... і всі біди України через амбітність 5 президента, організовував мітинги проти влади та президента і поширив вірус по всій країні, навіть в армії. А треба було забезпечити людей захисними засобами та не допускати такого масового скупчення народу. Винен тільки Порошенко... а у кого не було голови, коли робили медреформу від Супрун?... Так, ось цю обіцянку саджати корупціонерів, він, паразит, теж не виконав, так би ти зараз кукурікав біля параші", - написали українці в коментарях.

Коментарі до посту Порошенка
Коментарі до посту Порошенка

Коментарі до посту Порошенка
Коментарі до посту Порошенка

Коментарі до посту Порошенка
Коментарі до посту Порошенка