Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко відповідаючи на запитання журналістів про те, що народні депутати вимагають відставки складу КСУ, почав розмірковувати про прізвище голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії.

Ігор Сліденко
Ігор Сліденко

В ефірі "Радіо Свобода" він сказав, що сам написав заяву про відставку давно і вважає, що вчинив чесно.

"Мені не подобається Арахамія. Я так і не зрозумів, що це таке – хвороба, прізвище або явище? Так що йому тепер йти у відставку через це?"- зазначив суддя.

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко
Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко

Щодо рішення своїх колег, Сліденко сказав, що не може відповідати за них.

Нагадаємо, що народні депутати 4 листопада передали в КСУ заяву із закликом до суддів добровільно піти у відставку.

Раньше Українці писали, що суддя Конституційного Суду Ігор Сліденко відмовився звільнити приміщення, яке президент України Володимир Зеленський передав на потреби дітей-сиріт.

Про це розповіли в сюжеті телеканалу "Україна 24". Державне управління справами вже кілька місяців просить суддю покинути номер в санаторії.

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко
Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко

У сюжеті сказано, що Сліденко, згідно з декларацією, має в Києві квартиру площею понад 100 кв.метрів.

У санаторій потрапляють в першу чергу проблемні діти-діти наркоманів, жертви сексуального насильства і ті, кого вигнали з дому.

За словами журналістів, всі мешканці добровільно виїхали і звільнили простір для дітей, крім судді Конституційного суду Сліденко. Він нібито категорично відмовляється їхати, навіть незважаючи на те, що йому пропонують просторий номер в іншому санаторії.

"Всі 24 номери передані для дітей. Він же себе позиціонує як суддя Конституційного Суду, не як користувач, який так само, як інші, уклав договір користування, ознайомився з порядком перебування на території і зобов'язався його виконувати", – розповів директор Будинку відпочинку "Конча-Заспа" Олександр Гурин.