Секс-індустрія в Україні є неконтрольованою, а її представники не будуть платити податки до тих пір, поки цю сферу НЕ легалізують.

Таку заяву зробила народний депутат від "Слуги народу", голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова в інтерв'ю hromadske.

Вона сказала, що є "прихильницею легалізації в Україні все, що можливо".

"Секс-індустрія - це одна з найстаріших, кажуть, професій... Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують, так звані сутенери, [працюють] в" чорній "частині спектра економіки. Вони отримують прибутку .. . і не платять податки ", - сказала депутат.

Однак, за її словами, з цієї сфери потрібно "прибрати" негативні явища морального характеру (приниження, елементи торгівлі людьми).

"Їх (явища - ред.) можна прибрати, якщо вивести під прожектор і показати. Є ліцензія, є медичні огляди, є цивілізовані правила гри, як це відбувається. Коли є ліцензія і коли це цивілізовано, це можна контролювати", - додала Третьякова.

Як писали "Українці", Галина Третьякова, народний депутат від фракції "Слуга народу", глава комітету соцполітики заявила, що зарплата в депутатів маленька. Вона назвала її недостатньою для того, щоб якісно забезпечувати їх роботу.

Галина Третьякова, народний депутат від фракції "Слуга Народу", глава комітету соцполітики заявила, що зарплата у депутатів маленька. Вона назвала її недостатньою для того, щоб якісно забезпечувати їх роботу.

"Депутатська заробітна плата не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що насправді для того, щоб забезпечити роботу народного депутата, вона занадто низька", - вважає Третьякова.

Вона уточнила, що депутатам нараховують в середньому 42 000 гривен на місяць "брутто", а "на руки" (після вирахування податків) вони отримують 32-35 тисяч в залежності від того, чи брав парламентарій відпустку.

"Тут дуже цікаві правила нарахування, тому що зарплату ми отримуємо раз на місяць - у нас немає авансів. Нас весь час смикають. Місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати", - зазначила депутат .

У той же час більшою проблемою вона вважає низькі виплати на організацію роботи народного депутата. Зокрема, досить багато часу займає обробка вхідної кореспонденції, ніж, за її словами, в європейській практиці займається офіс народного депутата.

"Народний депутат зобов'язаний мати юридичну підтримку, організаційну... Повинен бути контроль того, що відображається в ЗМІ. Крім того, повинен бути особистий помічник, який буде формувати твоє розклад ... На помічників надається 42 тисячі гривень на чотирьох чоловік. Цього мало ", - заявила Третьякова.

Додає, що діюча організація роботи народного депутата не дає йому можливості "віддати все необхідне батьківщині під час його каденції".