Перша леді України записала відеозвернення, щоб розповісти, як сьогодні – 10 листопада, почувається Володимир Зеленський.

За словами Олени Зеленської, президент зараз почувається нормально.

«Те що цікавить багатьох. Про здоров’я президента – він почувається нормально, все добре. Він ізолювався, але продовжує працювати і вітав вас всіх на цьому чудовому форумі», - зазначила Олена Зеленська.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський повідомив 9 листопада, що захворів на коронавірус.

Також, майже одночасно з президентом, захворів глава Офісу президента Андрій Єрмак та міністр фінансів України Сергій Марченко.

Як писали Українці раніше, товарищ колишнього президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков пробив справжнє дно після новини про те, що Володимир Зеленський захворів на коронавірус.

Юрій Бірюков давно асоціюється у людей з синонімом порохобота, підтримуючи усі кроки колишнього президента та підігріваючи аудиторію огульними та образливими заявами до нинішньої влади.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Цього разу після новини про хворобу Володимира Зеленського Юрій Бірюков написав у своєму Фейсбук, що сьогодні трапилася хоч одна приємна новина.

На це звернув увагу у тому числі журналіст Михайло Ткач.

"Це коментар члена команди Порошенка стосовно захворювання президента Зеленського на коронавірус. В п‘ятницю в прямому ефірі Порошенко викликав у аудиторії співчуття, для чогось розповідаючи що у нього «помирає» теща від ковід, а дружина Порошенка записувала звернення, для чогось розповідаючи як складно Петрові Олексійовичу боротися з хворобою. Мужність і гідність завжди в тандемі: або є або нема і того й іншого", - пише Михайло Ткач.