Леонід Кравчук у своєму інтерв'ю Klymenko Time, здається, наговорив собі на державну зраду.

Принаймні, таки думки ширяться соцмережами. Люди здивовані і шоковані заявами колишнього президента про те, що він не має претензій до бойовиків та Росії за смерть українців та про те, що українські герої мають нарівні з бойовиками предстати перед судом.

Фотографія Сергая Кабакаева с канала "UKRLIFE.TV" у YouTube
Фотографія Сергая Кабакаева с канала "UKRLIFE.TV" у YouTube

"Леонід Кравчук заявив, що Україна повинна нести відповідальність за військові злочини нарівні з бойовиками окупаційних "ЛДНР". Ви розумієте, що він має на увазі? Тобто наші військові, які ціною власного життя, захищали нашу державу та нашу землю від окупанта та агресора, тепер повинні піти під суд, бо це новий план примирення", - не може повірити Семен Кабакаєв.

Також активіст здивований відсутністю будь-якої реакції Володимира Зеленського на ці відверто дивні заяви.

"Вибачте, але я в черговий раз нагадую те, що говорить Кравчук, є на думці у президента Зеленського, просто він не хоче про це говорити та знижувати собі рейтинг, а от використати голову ТКГ можна і потрібно. Люди в ТКГ ширма, за якою ховаються сепаратні домовленості Єрмака та мирний план Зеленського. Президент повинен піти у відставку!", - закликав Семен Кабакаєв.

Раніше Українці писали, що перший президент України і глава української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кравчук зробив просто обурливу для багатьох заяву про те, що у нього немає претензій до Росії і терористів за смерть українських хлопців.

Про це Леонід Кравчук заявив в інтерв'ю Klymenko Time.

"Наприклад, з 22 липня 2020 року добилися загальної тиші. Кількість обстрілів зменшилася в 14 разів. Важка зброя застосовується, але рідко. Іноді працюють протитанкові міномети. За останній час на Донбасі вбили двох солдатів і двох поранили. Говорити про загальну тишу було б перебільшенням", - сказав Леонід Кравчук.

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

Далі Леонід Кравчук додав, що після цього у нього немає претензій до бойовиків.

"У мене немає претензій ні до Росії, ні до ОРДЛО. Вони відстоюють свою позицію, а ми — свою. Але є одна спільна позиція-припинити кровопролиття і встановити мир. А потім всі інші питання вирішувати поступово в інтересах народів, що живуть на непідконтрольних Україні територіях", - зазначив Леонід Кравчук.