Президент України Володимир Зеленський перебуває в лікарні "Феофанія" на тих же умовах, що й інші пацієнти.

Ірина Венедиктова \ Володимир Зеленський
Ірина Венедиктова \ Володимир Зеленський

Як заявив "Інтерфакс-Україна" головний лікар "Феофанії" ігор Семенов, сума утримання президента така ж, як і кожного пацієнта, який потрапляє в лікарню з коронавірусом – в середньому 7,8 тис.грн на день.

"Сума може змінюватися, адже залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнту. Так, не кожен день роблять КТ і тест, препарати можуть змінювати в залежності від симптоматики. Для президента немає окремого бюджету. Він знаходиться в лікарні рівно на тих же умовах, що й інші", – запевнив він.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Семенов нагадав, що" Феофанія " з початку вересня почала приймати хворих 19 і прийняла вже 120 осіб.

"І бюджет для кожного-однаковий. І це зовсім не 2,7 млн грн, взятих з нізвідки. Такі витрати на пацієнта взагалі важко уявити", - зазначив головлікар.

За його словами, Зеленський почувається добре, поки немає ніяких ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися.

"Навпаки, є симптоми, які дозволяють сподіватися на швидке одужання", – додав Семенов.

Президент України
Володимир Зеленський

Раньше Українець писали, що Офіс Президента України опублікував заяву, в якому розповіли, як Володимир Зеленський врятував безвізовий режим з Європейським союзом.

Таке повідомлення з'явилося на офіційній сторінці офісу Президента в мережі Фейсбук.

"Президент Володимир Зеленський швидкими і рішучими діями не допустив втрати Україною безвізового режиму з Європейським Союзом після рішення Конституційного Суду про скасування низки норм антикорупційного законодавства. Тепер черга за Верховною Радою. Про це заявив заступник керівника офісу Президента Ігор Жовква в ефірі програми «Питання тут задаємо ми» на Радіо НВ", - повідомив Офіс Президента України.

Також у заяві на сайті офісу президента Ігор Жовква додав, що: "на сьогодні можу сказати, що таку гарячу фазу напруги, серед іншого з питанням безвізового режиму-скасування або призупинення дії безвізового режиму, який існує між Україною і Євросоюзом, – ми зняли. Це підтверджують численні наші партнери".