Президенту України Володимиру Зеленському слід утриматися від порад і самому побоюватися можливої проблеми з легітимністю влади.

Політик стрімко втрачає довіру народу, тому повинен мовчати.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Про це заявив білоруський президент Олександр Лукашенко в ході зустрічі з журналістами в п'ятницю, 13 листопада, повідомляє Telegram-канал Пул першого.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Володі Зеленському треба зараз побоюватися, щоб його хтось не назвав просто Зеленським, а не президентом. По-моєму, все до того йде. З 70-з гаком відсотків він обвалився ось недавно: хто 22%, хто 28% хто 30% дає %. Треба примудритися, щоб за 1,5-2 роки обвалити довіру до себе з боку народу. Тому грубо скажу: чия б корова мукала, а Зеленського – мовчала", - сказав Лукашенко.

Як писали Українець раньше, Президент Білорусі Олександр Лукашенко відповів президенту Франції Еммануелю Макрону на його заяви про ситуацію в Білорусі. Про це розповіла прес-секретар Лукашенка Наталія Ейсмонт.

Лукашенко вважає, що виходячи з принципів самого Макрона (закладених у його заяві-заклик Лукашенка піти у відставку), сам президент Франції, слідуючи власній логіці, мав би піти у відставку ще два роки тому - коли на вулиці Парижа тільки почали виходити "Жовті Жилети".

"Роки йдуть, "Жилети" досі на вулицях, пан Макрон напрочуд теж досі на посаді, а Франція стала країною, де масові протести стали звичним явищем...",- зазначив Лукашенко.

Він також нагадав про проблеми, що виникають періодично у Франції з рухом BLM і мусульманські протести в Марселі і Ліоні.

"Підсумувавши все це, Мінськ жестом доброї волі готовий запропонувати себе в якості універсального переговорного майданчика, який довів свою ефективність - для мирної передачі влади в будь - який з вищеназваних груп", - видає бажане за дійсне Лукашенко.