Український блогер, письменник, ветеран АТО Олексій Петров у своєму відеоблозі в Facebook заявив, на цьому тижні глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук знову видав на публіку ряд неоднозначних заяв, які викликали резонанс в мережі.

ветеран АТО Олексій Петров
ветеран АТО Олексій Петров

"Хочеться запитати, у Леоніда Макаровича, у нього зовсім все в голові поросло мохом, якщо у нього немає претензій до росіян? Тобто, коли Росія блокує обмін полоненими, у нього немає претензій, чи то пак, коли Росія наполягає на розведенні військ і українці покірно це виконують, у Кравчука немає претензій, коли російські снайпера вбивають українських солдатів і офіцерів, у Кравчука теж чомусь немає претензій»,-заявив Петров.

Він додає, незрозуміло як можна бути такими політичними зрадниками? Здавалося б, глава української делегації в ТКГ повинен бути навпаки, як бетон, настільки непохитним у питанні відстоювання інтересів України, щоб Росія скаржилася, що ми нічого не можемо зробити з Україною, як росіяни, власне, і скаржилися при президентові Порошенку.

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

Вони тоді говорили, що з Порошенком вони вже не можуть розмовляти, тому що Порошенко ні на що не ведеться, говорили, що він поганий. Путін тоді сказав, що він готовий співпрацювати з ким завгодно, тільки не з Порошенком.

Зараз вони з Зеленським не співпрацюють, тому як вони просто беруть і згортає його навиворіт, ставлять перед фактом.