Народна депутатка Ірина Геращенко пояснила, що дії Володимира Зеленського зовсім не нівелювали загрозу втрати Україною безвізу.

Про це народна депутатка пише у своєму Фейсбук, інформують Українці.

Фотографія Ірини Геращенко
Фотографія Ірини Геращенко

"Чергова спроба перекласти з хворої голови на здорову і повна неадекватність сприйняття ситуації: як наззовні, так і всередині країни. 1. Загроза призупинення чи скасування безвізу нікуди не зникла, адже Україна порушила ключові умови безвізового режиму. 2. Президент влаштував істерику на ТБ, день побушував, подав неконституційний закон, за який відмовляються голосувати самі слуги, аби не давати потім покази в ДБР про держпереворот і узурпацію влади, і зник. А потім захворів. Він ні з ким не зустрічався, не проводив ніяких консультацій, ігнорує парламент, тупає ніжками, і не готовий до конструктивної роботи", - вважає Ірина Геращенко.

Також нардепка впевнена, що саме через "слуг" вкрай важливий законопроект виявився заблокованим.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Європейська Солідарність" запропонувала пакет законопроектів для виходу з конституційної кризи. Треба віддати належне, депутати інших фракцій так само зареєстрували свої пропозиції , аби вирішити колізію, що виникла з антикорупційним законодавством. Ми відкриті до компромісу, аби захистити виборений нами безвіз, тому підписали і законопроект Разумкова. Тобто, парламент в питанні повернення відповідальності за недостовірне декларування демонструє вельми прагматичну, цивілізовану і державницьку позицію. Хто ж заблокував розгляд цього пакету законопроектів? Депутат від слуг, який подав альтернативні , відтермінувавши тим самим голосування на тиждень", - вказує Ірина Геращенко.

На думку народної обраниці, сам Володимир Зеленський повністю інформований щодо ситуації, яка склалася навколо безвізу та Конституційного суду.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"ЗМІ пишуть , та це й очевидно, що Зеленський повністю володів інформацією про рішення, що готувалося КС. І підтримував його. Й лише на третій день відреагував- бо не очікував такої жорсткої реакції суспільства і світу . Хоч міжнародний департамент і МЗС мали би зазлелегідь його попередити. Хотілося б від ОП адекватності. Це ж не забагато, правда? Мовчу вже про професійність і відповідальність, чесність і конструктив . Тут хоча б адекватності дочекатися - в контексті викликів перед країною", - резюмує Ірина Геращенко.

пост Ірини Геращенко у Фейсбук
пост Ірини Геращенко у Фейсбук