Народний депутат Олексій Гончаренко відповів Сергію Лещенку, який незважаючи на тепле і дуже прибуткове місце в наглядовій раді Укрзалізниці продовжує записувати блоги, які вважає викривальними.

Нещодавно Сергій Лещенко розмістив на своїй сторінці у Фейсбук пост щодо регіональського минулого Олексія Гончаренка.

Сергій Лещенко
Сергій Лещенко

"Чув, що до Львова приїжджає депутат Олексій Гончаренко - агітувати за кандидата в мери від Блоку Порошенка Синютку. Кажуть, що під час агітаційних заходів Гончаренко роздаватиме листівки з наказом Синютці на виконання своїх програмних вимог часів членства в Партії регіонів: "на регіональному рівні сьогодні зроблено практично все можливе щодо російської мови. На рівні країни - Так, моя точка зору, що російська мова повинна бути другою державною. Вважаю, що рано чи пізно це станеться. Хотів би, щоб це зробила Партія регіонів. Більш того, я вас запевняю, що ми з вами це застане, що призведе до того, що життя в Україні заспокоїться", - написав Сергій Лещенко натякаючи, що раніше Олексій Гончаренко був затятим захисником російського світу.

пост Сергія Лещенка у Фейсбук
пост Сергія Лещенка у Фейсбук

Варто відзначити, що Олексію Гончаренку досі пригадують те, що він раніше стояв пліч-о-пліч з Януковичем, був членом Партії регіонів і виступав на захист російської мови, який навряд чи потребує захисту в Україні.

Цей шлейф переслідує його досі, хоч він вже давно відрікся від свого минулого. Схильність до перефарбовування в потрібний момент-нікуди не пропадає, відзначають критики. Правда, тоді варто врахувати, що Петро Порошенко, якого багато хто вважає затятим патріотом, раніше взагалі був одним із засновником Партії регіонів.

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

Тому Олексій Гончаренко не став чекати з відповіддю, і опублікував відповідний пост до Сергія Лещенка.

"Сергій, різниця між нами в тому, що в 2014-му я вибрав Україну, а ти після 2014-го квартиру і зарплату в наглядовій раді. Ну і ще в тому, що я називаю речі своїми іменами. Ось дивись, наприклад, Україна-велика держава, Путін - х**ло, а Сергій Лещенко - дешевий і продажний паразит сидить на підсосі в ОП", - зробив різкий випад Олексій Гончаренко.

пост Олексія Гончаренка у Фейсбук
пост Олексія Гончаренка у Фейсбук