Студія " 95 квартал "у новому випуску" Вечірнього Кварталу " вирішила потролити новоспеченого політика Сергія Притулу, який покинув шоу-бізнес заради спроби стати мером Києва.

Колишнього колегу по цеху "кварталівці" назвали "приколом" у політичній сфері.

Читайте нас у Google News!

Олена Кравець, скріншот до відео з каналу "Студія Квартал 95 Online" в YouTube
Олена Кравець, скріншот до відео з каналу "Студія Квартал 95 Online" в YouTube

Актор Євген Кошовий звернувся до картонного макету Сергія Притули зі словами:

Сергій йде в мери Києва від Партії "Голос", хоча ще рік тому партія "Голос" всіх закликала голосувати не по приколу. Як бачите, якщо прикол свій, то можна, мабуть, і проголосувати. З Сергія політик, може, і вийде, а може, і не вийде. Тут, як із Зеленським, досі інтрига" сказав зі сцени Кошовий.

Сергій Притула
Сергій Притула

Примітно, що користувачі мережі назвали даний випуск одним з найсмішніших після відходу Володимира Зеленського з "Кварталу-95".

"Один з небагатьох смішних випусків за час без Зеленського", - пише шанувальник.

"Дійсно, після відходу Володимира це перший смішний випуск, як вони були раніше. НАРЕШТІ!) Оленка така гарненька, вау просто!"- додала інша.

Раньше Українці повідомляли, що кандидат у мера Києва від " Голосу" Сергій Притула запевнив, що не стане обмежуватися роботою політсили тільки по столиці і після програшу почне їздити по регіонах і готувати осередки для участі в дострокових парламентських виборах.

Незважаючи на поразку в мерській гонці, Сергій Притула запевнив, що не стане обмежуватися роботою політсили тільки по столиці і після програшу почне їздити по регіонах і готувати осередки "голосу" для участі в дострокових парламентських виборах.

Сергій Притула
Сергій Притула

Також він не буде йти з політики.

Притула зазначив, що і він, і партія, підуть на дострокові парламентські, якщо такі відбудуться. Він запевняє, що команда "голосу" почала готуватися до виборів і розвиватиме партійні осередки.

За його словами, він не став заходити до Київради через рішення партії, яка вважає, що його фігура більш значна для керівництва одного міста.

Він зазначив, що Партія готує велику стратегію для розвитку осередків в регіонах, при цьому не на один рік, а на довшу перспективу.