Перша леді України Олена Зеленська завжди намагається бути в курсі всіх найгостріших проблем українського суспільства. У цьому їй немає рівних і жодна колишня перша леді не зрівняється з нею.

Зовсім нещодавно вона занепокоїлася тим, як харчуються діти в українських школах, адже нерідкими були випадки їх отруєння. Зеленська відвідувала навчальні заклади України з так званими перевірками, а також зарубіжні школи, для того, щоб набратися досвіду. Потім Олена щільно зайнялася впровадження української мови в культуру інших сран і в багатьох музеях світу з'явилися аудіогіди українською мовою. І це не всі заслуги нашої першої леді, адже тепер вона дісталася до ще болючішої теми, котра тривожить багато українських сімей.

Олена Зеленська та Еміне Ердоган
Олена Зеленська та Еміне Ердоган

Олена Зеленська у своєму Інстаграмі опублікувала відео, присвячене старту всесвітньої акції "16 днів проти насильства".

"Сьогодні стартує всесвітня акція" 16 днів проти насильства». Її мета-привернути увагу суспільства до проблеми, яка часто замовчується. У нас багато масок. Але будемо чесними самі з собою! Обмеження свободи вибору не є проявом турботи, психологічний тиск – формою виховання або прагненням загартувати характер, а побиття – доказом любові.",- написала перша леді.

Скріншот публікації Олени Зеленської
Скріншот публікації Олени Зеленської

Олена Зеленська закликала не замовчувати домашнє насильство. А нормою вона називає нульову толерантність до насильства, яка під силу кожному.

"Мій заклик до всіх - не сприймайте домашнє насильство як норму, не замовчуйте, не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога. Норма-це нульова толерантність до насильства, і це під силу кожному.",- зазначила дружина президента.

У відеоролику, як приклад, наводять фрази, що виправдовують домашнє насильство. Серед них наступні: "Сама винна, говорила зайве", "Це не насильство, вона просто трохи емоційна", "Ось принесе додому гроші, тоді будемо по-людськи говорити", "Я не б'ю просто так".