Всі укранці вже давно звикли до багатотисячно доларових нарядів слуг народу у Верховній Раді. Кожен раз хтось відрізняється настільки, що всім залишається тільки хапатися за голову.

Так сталося і цього разу. Поки жителі нашої країни "згрібають себе в купу" після карантинів та інших бід, намагаються нашкребти копійки, щоб прогодувати себе і свою сім'ю, слуги ж народу шикують в люксових нарядах і дорогих годинниках.

Причиною обурення українців стала народний депутат Олена Криворучкіна, яка прийшла на засідання Ради з годинником за 27 000 доларів (770 000 грн за курсом НБУ на 02.12.2020). А це цілих 153 мінімальні заробітні плати. Але де там Олені про це знати, якщо вона може собі дозволити таку брязкальце, циферблат якої усіяний діамантами, а ремінець виконаний зі шкіри пітона.

Олена Криворучкіна зі Слуги народу
Олена Криворучкіна зі Слуги народу

Виходячи зі звітів, "Слуга народу" в минулому році заробила близько 300 000грн. А такий аксесуар коштує майже в 2.5 рази дорожче - 153 "мінімалки", якщо бути точнішими.

Це модель Hublot Big Bang Boa Bang в коричневій гамі, а є ще варіант в зеленому кольорі.

Колекція лімітована, було випущено всього 250 примірників і кожен має свій унікальний номер. На циферблаті 8 діамантів і хронограф-вбудований в основний механізм секундомір. Базель по колу прикрашають напівдорогоцінне каміння андалузити "багетної" огранки. Ця краса доповнюється оригінальним ремінцем зі шкіри пітона і вставками з нержавіючої сталі.

Годинник Олени Криворучкіної
Годинник Олени Криворучкіної

Судячи з фінансової звітності землячка президента (а Олена народилася в Кривому Розі) за минулий рік отримала близько 300 000 грн зарплати в Раді та Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, де викладала за сумісництвом. А це в два рази менше, ніж вартість вище згаданих швейцарських годинників Hublot.

Олена Криворучкіна та Володимир Зеленський
Олена Криворучкіна та Володимир Зеленський