Ринат Ахметов дуже потребує політичної підтримки. Зокрема, його гігант ДТЕК залежить від рішень, які приймає Кабмін і народні депутати.

Андрій Пальчевський
Андрій Пальчевський

Так, телеграм-канал легітимний повідомляє, що найбагатша людина України хоче викупити квоту Вадима Столара після провалу Андрія Пальчевського на виборах мера Києва.

"Ринат Ахметов розширює свій вплив у парламенті, цього разу за рахунок фракції ОПЗЖ. Донецький олігарх купив квоту Вадима Столара, яку Столар сам раніше купив у Рабіновича. Раніше Ахметов і Столар спільно фінансували проект Пальчевського, але він не злетів", – пишуть автори телеграм-каналу.

Вадим Столар
Вадим Столар

Також уточнюється, що політичне посилення Ахметову потрібно, зокрема, через його енергетичну монополію ДТЕК, яка критично залежить від політичних рішень і від подальшого зростання тарифів.

Ринат Ахметов
Ринат Ахметов

"Наші джерела кажуть, що група ДТЕК буде домагатися повернення лояльних їй чиновників в уряд хоча б на рівні замміністрів і буде домагатися відставки енергорегулятора НКРЕ. За допомогою своєї групи В ОПЗЖ група Ахметова буде розгойдувати ініціативи, з якими самі не хотіли б асоціюватися, наприклад, вуличні протести. І відразу ж пропонувати послуги у вирішенні таких проблем", – впевнені автори телеграм-каналу легітимний.