Народний депутат України, колишній прем'єр-міністр, державний і політичний діяч Юлія Тимошенко стала винуватицею публікації в соціальній мережі. На фан-сторінці українського нардепа розмістили публікацію, де можна побачити Юлію Тимошенко і її дочку, яка звернулася до своєї матері з теплими словами.

Відповідну фотографію опублікували у фан-акаунті Юлії Тимошенко "tymoshenko_funclub" в Instagram.

Відомо, що український політичний діяч вже дуже багато років перебуває у складі Верховної Ради України. Вона - голова партії "Батьківщина".

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Також вона вже більше 20 років перебуває в українському парламенті. Юлія має дуже велику підтримку з боку українського народу. Крім цього, вона була віце-прем'єр-міністром України з питань паливно-енергетичного комплексу.

Варто відзначити, що вона в свої 60 років дуже добре виглядає, так як ретельно стежить за своїм здоров'ям. Крім цього, в ЗМІ ходять дуже багато чуток про те, що вона неодноразово робила собі пластичні операції, що пояснює її свіжий вигляд.

На публікації в соціальній мережі можна побачити Юлію Тимошенко та її доньку Євгенію. Вони сидять на кріслі і обіймаються для теплого знімка.

"Євгенія Тимошенко: ''Моя мама - це Жанна д'Арк України.. Для мене ти - моя маленька, улюблена мама. І я, може, як ніхто інший знаю, чого коштує ця сила, ця незламність, ця гордість. Я пишаюся тобою, мамо!",- підписаний пост на фан-сторінці нардепа.

Фото Юлії Тимошенко
Фото Юлії Тимошенко

Нагадаємо, що український політичний діяч Юлія Тимошенко звернулася до української аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі повідомили про те, що було знято листування між Юлією Тимошенко і Андрієм Єрмаком.

Також портал "Українці" писав, що український нардеп Юлія Тимошенко здалася після пластичних операцій.