Олександр Кочетков на своїй сторінці в «Фейсбук» звернув увагу на «рух», що почався навколо мирного процесу по Донбасу.

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

За словами політичного аналітика на цьому напрямку за відносно короткий проміжок часу відбулося відразу кілька значущих подій.

Це і перемир'я, і ​​зміна керівника української делегації в ТКГ, і рішення Юлії Тимошенко публічно включитися в мирний процес.

Тим часом лідер «Батьківщини» ніколи просто так нічого не робила. Сюди також слід додати заяви Володимира Путіна про надання Донбасу особливого статусу, демонстративну поїздку в Крим Віктора Медведчука з дружиною, і візит Володимира Зеленського на передову.

Путіну зараз потрібен черговий зоровий успіх на зовнішньополітичній арені. Все чергу Зеленський повністю провалив внутрішню політику. Тому для нього світ на Донбасі став таким собі вирішальним успіхом, який повинен перекрити всі провали.

У свою чергу Андрій Єрмак мріє перемогти Медведчука в боротьбі за право бути єдиним універсальним представником РФ в Україні, і займатися вирішенням широкого спектра питань. Вирішальні події почнуться восени, проте вже зараз можна впевнено говорити про неминучість заходу недолугої політичної кар'єри Зеленського, і тут вже неважливо, проштовхне він забаганки Кремля, чи ні.