Зеленський підписав закон «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор». На прийняття цього абсолютно і повністю лобістського закону Верховна Рада витратила кілька тижнів високооплачуваною за рахунок українських платників податків роботи і була змушена оголошувати кілька разів позачергове засідання.

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Про це на своїй сторінці в Facebook пише український політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, найголовніше - це те, що, підписавши закон про одне з найбільш корумпованих і чорних "гральний бізнес" Зеленський звільнив гральні заклади від податків на 4 роки через, нібито "високу ціну на ліцензії та відсутність системи моніторингу".

Тобто, грає і програє зелений пролетаріат буде помітно беднеть і в частих випадках до суїцидні завершення "гри", при цьому всім «однорукий шахрай» податків до бюджету платити не буде.

"Який відсоток відкоту за підписання цього закону отримав "простий хлопець з народу", ми дізнаємося, покажемо, покараємо. Бо практика показує, що ігровий бізнес все частіше стає базою для організованої злочинності, яка з його допомогою відмиває кошти, отримані злочинним і корумпованим шляхом", - написав аналітик.