На дитину зареєстровано також п'ять квартир, будинок з басейном, два паркувальних місця і два приміщення гостьових будинків-елінгів.

Депутат Львівської обласної ради, бізнесмен Григорій Козловський, оформив право власності на приватний медичний центр, який будується в місті, на свого 11-місячного сина Ярему.

Про це пише видання Наші гроші. Львів.

бізнесмен Григорій Козловський
бізнесмен Григорій Козловський

Згідно з випискою з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, приміщення площею приблизно 4,2 тис.кв. м Ярема Григорович Козловський отримав 9 квітня 2021 року на підставі договору дарування.

Будівля, власником якої стала дитина - це майбутній приватний медичний центр з пологовим будинком, який будує ТОВ Лемберг Медікал Центр. Власницею компанії є дружина депутата Юлія Козловська, очолює фірму сам Григорій Козловський.

На дитину зареєстрована також квартира і два паркувальних місця в житловому комплексі Avalon 37, чотири квартири в житловому комплексі Avalon Time, два приміщення гостьових будинків-елінгів у Винниках і будинок в Східниці з басейном.

бізнесмен Григорій Козловський
бізнесмен Григорій Козловський

Зазначається, що 49-річний Григорій Козловський, депутат Львівської міської ради від Євросолідарності, також є співвласником Львівської тютюнової фабрики, будівельної корпорації Avalon, готелю Grand Hotel та низки ресторанів у центрі Львова. Козловському також належить футбольний клуб Рух (Винники).