Головний олігарх і найбагатша людина в Україні судячи з усього дуже переживає за своє здоров'я і дуже боїться захворіти.

Про це стало зрозуміло з його інтерв'ю порталу Спорт.ua.

Так, Рінат Ахметов поділився своїми переживаннями щодо можливості заразитися ковідом.

Рінат Ахметов
Рінат Ахметов

На запитання журналіста, чи хворів він вже, олігарх відповів, що були непідтверджені підозри на хворобу.

"Я вже чув, що писали. Один раз була ситуація: у мене було спілкування і з'ясувалося, що ця людина була інфікована і захворіла. Потім на наступний день, коли подзвонив і сказав мені про це, то моє обличчя б прикрасило будь-які поминки. Я вже відчуваю, що всі симптоми у мене зібралися в одну секунду. Я відчуваю, все болить. Починаю перевіряти, десять разів перевірив, все добре, все нормально. Але в підсумку, як зараз пам'ятаю, це було 7 березня, я здав ПЛР, і тест показав позитивний результат. Ну я вже відчуваю, що все, температура. А до цього симптомів не було. На наступний день знову здаю – знову позитивний. Ну все, думаю, у мене позитивний тест", – розповів Рінат Ахметов.

Також найбагатша людина України поділилася, що під час цього дуже переживав і постійно міряв сатурацію. Навіть накрутив себе, що насправді погіршилося здоров'я.

"Починаю міряти сатурацію: раз міряєш, там одне показує, другий – друге показує, третій – третє показує. У мене 3 або 4 різних приладу на кожному пальці – і сидиш цілодобово міряєш. У підсумку, за великим рахунком, нічого немає. Думаю, може в легкій формі щось проходить. Потім пройшло днів 4-5, думаю: дай-ка Здам ПЛР, здав – все нормально, негативний. Ну, думаю, щось не так, тепер не знаєш, чому вірити. І кожен день я почав здавати ПЛР протягом 10-15 днів. Весь час-негативний. Тобто, я відбувся легким переляком. Але я хочу сказати, що стан дуже неприємний, коли тобі сказали позитивний, і ти йдеш, я як зараз пам'ятаю, ось тут ребро закололо, а я думаю: "Ух, ти, ти дивись, як працює, як працює! Ребра виламує", – розповів Рінат Ахметов.