За результатами опитування Київського інституту соціологічних і маркетингових досліджень на замовлення американської компанії Trade Union Co, California (USA), проведеного в період з 22 по 26 травня, якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, то найбільшу кількість голосів набрали б партія "Слуга народу" - 22,2% і "Опозиційна платформа - За життя" - 20,1%.

В цілому, новий склад парламенту виглядав би так:

"Слуга народу", - 22,2%

"Опозиційна платформа - за життя", - 20,1

"Європейська солідарність" - 17,4%

"Батьківщина" - 10,5%

"Партія Шарія" - 5,2%.

Всі інші партії, За результатами опитування, не подолали прохідний бар'єр.

Варто відзначити, що більшість опитаних - 57,1% заявили, що уважно стежать за справою голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, і вважають, що це важливо. Не стежать за цим всього лише 19,7% респондентів.

При цьому 54,7% опитаних впевнені, що Віктор Медведчук невинний, повинен бути виправданий і відновлений у всіх своїх правах. Протилежної думки дотримуються 23,4%.

64,7% респондентів вважають, що вручення підозри і вибір запобіжного заходу для Віктора Медведчука приведуть до збільшення рейтингу опозиційного політика і "Опозиційної платформи – За життя". Тільки 12, 4% опитаних думають, що такі дії проти опозиції поліпшать рейтинг президента Володимира Зеленського і партії "Слуга народу".

Опитування проведене Київським інститутом соціологічних і маркетингових досліджень на замовлення американської компанії Trade Union Co, California (USA) в період з 26 по 30 травня. Опитано 3000 респондентів методом CATI (computer-assisted telephone interviews-телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) аудиторія – населення віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей, і Криму.

Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,8%.