Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук є представником мільйонів українських громадян, які делегували його на роботу у Верховній Раді, тому боротьба з ним рівносильна боротьбі з українським народом.

Таку думку висловив адвокат Іван Ліберман в ефірі телеканалу "Перший Незалежний».

«Я вважаю, що заокеанські замовники сьогодні борються з українським народом. Тому що так звана боротьба з паном Медведчуком – це боротьба з представником українського народу, так як Медведчук делегований виборцями до Верховної Ради. Він повинен не під домашнім арештом перебувати, а він повинен брати активну участь у парламентських засіданнях, в комітетах», – підкреслив правозахисник.

Також він зазначив, що записи розмов з нібито голосом Віктора Медведчука не можуть бути доказом, оскільки були отримані незаконним шляхом і немає підтвердження, що на плівці записаний голос політика.

"Ці плівки можуть бути предметом дослідження будь-яких експертиз, і ці експертизи можуть бути найрізноманітніші. Але для цього потрібно було взяти зразки голосу пана Медведчука. Якщо він добровільно не дає, то за рішенням суду, це все ціла процедура. Тому, по суті, ці плівки не можуть бути доказом згідно зі статтями 84-86 Кримінального процесуального кодексу, тому що вони були отримані не на підставі рішення суду в рамках кримінального провадження», – сказав Ліберман.

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука в державній зраді. Коментуючи висунуті проти нього звинувачення, політик зазначив, що політичний тиск і кримінальне переслідування, здійснювані чинною владою через правоохоронну систему, спрямовані на знищення опозиції як політичної сили, здатної скласти конкуренцію президентській партії.