Голова політради партії "Опозиційна платформа – за життя" Віктор Медведчук не задоволений рішенням Київського апеляційного суду, який залишив його під домашнім арештом. Опозиційний політик пообіцяв продовжити боротьбу і довести свою невинність. Про це пише провідний пакистанський веб-портал Urdu Point.

У публікації підкреслюється, що, розглядаючи апеляцію Медведчука, суд проігнорував процесуальні порушення, допущені стороною обвинувачення.

"Як я оцінюю сьогоднішнє засідання. Я, звичайно, незадоволений рішенням суду, як і мої адвокати, тому що наша позиція була принциповою і послідовною. З урахуванням процесуальних порушень, допущених обвинуваченням, на нашу думку, це суд повинен був прийняти рішення про скасування обраного щодо мене запобіжного заходу», – цитує Urdu Point лідера ОПЗЖ.

Видання зазначає, що Віктор Медведчук і його адвокати мають намір підтвердити необґрунтованість і необ'єктивність доказів, представлених суду стороною обвинувачення.

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука в державній зраді. Незважаючи на вимогу прокурорів про взяття опозиційного політика під варту, адвокатам вдалося це оскаржити, і суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Адвокати парламентарія подали апеляцію на дане рішення, але апеляційний суд залишив запобіжний захід без змін. Лідер ОПЗЖ заявити, що незадоволений рішенням суду і має намір і далі доводити необґрунтованість висунутих йому звинувачень.

«Ми будемо все робити для того, щоб довести безпідставність, необ'єктивність і приблизність тих доказів, які висувалися і про які йшла мова з боку звинувачення в сьогоднішньому (21 травня 2021 року. – Ред.) судовому засіданні», - сказав Віктор Медведчук.