В Україні зараз дуже складно займатися політикою, виходячи з необхідності вибудовування добрих відносин з Росією. Про це заявив прес-секретар глави РФ Дмитро Пєсков, повідомляє РІА " Новини", коментуючи дії офіційного Києва щодо голови політради партії "опозиційна платформа - за життя", народного депутата Віктора Медведчука.

"На жаль, зараз в Україні дуже складно займатися політикою, виходячи з необхідності вибудовування добрих відносин з Росією. Це не тільки складно, але, як ми бачимо на прикладі з (головою політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктором) Медведчуком, це надзвичайно небезпечно",- сказав він.

Пєсков зазначив, що займати таку позицію і в інтересах України налагодити відносини з РФ - "це вимагає такої, напевно, політичної і громадянської мужності".

"Не кожен політик на це здатний. Очевидно, домінують досить оскаженілі і антиросійськи налаштовані політики. І вони ось цей свій домінуючий вплив використовують для того, щоб не дозволяти хоч якимось не проросійським, а проукраїнським тенденціям - бо це, зрештою, в інтересах України відроджувати відносини",- додав він.

Він зазначив, що товарообіг Києва з Москвою чималий, українські підприємці заробляють гроші в ході торговельно-економічних відносин з РФ.

"Беруть участь підприємства Українські, які державні, які управляються урядом і так далі. Тобто, це все в інтересах України",- сказав Пєсков.