Молода дружина народного артиста України Віктора Павлика Катя Репяхова поділилася постом у соціальній мережі. Вона здалася в магазині одягу і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Катя Репяхова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Нещодавно підпистниця запитала у мене: чому я ношу тільки довгі сукні?! Я ніколи про це не замислювалася просто купувала те, що подобається. І я вирішила провести експеримент для себе самої. В @benetton.ukraine я приміряла кілька образів з нової колекції Sisley і Benetton і в ході примірки все ж залишилася при своїй думці. Довга сукня це красиво, зручно і елегантно) але це особиста моя думка і тільки мої особисті відчуття цікаво, чому ви віддаєте перевагу?! Довгим або коротким сукням?А може костюмам, як на другій фотографії. І так, льон-це любов а ще хочу нагадати· * Benetton запустили свій окремий аккаунт і там зараз проводиться розіграш на шопінг з подружкою @benetton.ukraine * а також всі мої передплатники можуть отримати -20% за промокодом "repyahova" або просто можете сказати на касі моє ім'я та прізвище", - підписала публікацію Дружина Віктора Павлика.

Публіка, підписана на сторінку молодої дівчини, не змусила себе чекати і залишила чимало відгуків під постом Каті.

"Ніколи не носила довгі сукні, а тут вагітність купила собі довгу сукню, легенька, комфортно себе почуваю.", "Короткі, в довгих я схожа на бабку.", "Коротким сукням, в довгих жарко", "вам коротке більше личити ...", "Дивуюся від вашого, вибачте," Бабського " стилю одягу.Така молода, чудові, рівні ніжки, струнка фігура - і ці довгі балахони у мене дочка на 4 роки молодше вас,син підліток і я обажаю не нижче колін", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Каті Реп'яхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Реп'яхової в Instagram

Коментарі на пост Каті Реп'яхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Реп'яхової в Instagram

Як раніше повідомляв портал " Українці", Катя Репяхова показала свого малюка.
Нагадаємо, що Катя Репяхова розповіла про свою дружину.

Також портал "Українці" писав, що Анастасія Покрещук показала, як вона відпочиває на морі.