Про це пише політолог Володимир Шамін на сайті 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Також відзначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції. Але ми не можемо заборонити людині висловлювати свою позицію.

В іноземних ЗМІ з лютого 2021 року надруковано понад 70 тисяч публікацій про тиск на опозицію в Україні. Це остаточний вирок Зе-владі, яка за кордоном асоціюється з політичними репресіями і провалами на всіх фронтах.

Для України в цьому всьому немає нічого хорошого-через політику влади і її спрагу розправи над своїм головним опонентом Віктором Медведчуком країна втрачає нормальний імідж за кордоном, а разом з ним – інвестиції і туристів. Влада продає землю і встановлює диктатуру, перетворюючи Україну на колонію заходу. Ніхто не буде вкладати кошти в колонію.

Але є й інший аспект. У липні переважне число аналітичних і новинних іноземних ЗМІ в своїх матеріалах прямо вказали на те, що через наростаючий репресивний тиск на Віктора Медведчука і представників партії "Опозиційна платформа – За життя" в Україні президент Росії Володимир Путін дуже злий на Зеленського і тому відмовляється з ним зустрічатися в будь-якому форматі. А переслідування Зеленським Медведчука втягує Україну в небезпечну гру з Росією.

Зеленському і його банді дуже заважає Медведчук. Тому що він – альтернатива руйнівній політиці чинної влади. Медведчук - це інший шлях розвитку держави. Шлях збереження суверенітету, економічного і наукового потенціалу. Це не подобається західним кураторам Зеленського, це не подобається самому Зеленському, який маніакально боїться втратити владу.

Але справа в тому, що якщо Зе-влада може закрити рот вітчизняним ЗМІ, то до іноземних щупальця Банкової дістатися не можуть. З 70 тисяч публікацій в 59 тисячах різко критикують особисто Зеленського. Критикують за диктатуру, тиск на опозицію, закриття опозиційних ЗМІ і т.д. подейкують, Зеленський дуже болісно сприймає цю критику.

Ось що відбувається, коли до влади в країні приходять клоуни. На міжнародній арені країну так і сприймають і спілкуються з її керівництвом як з клоунами. За спиною домовляються про" Північний потік - 2", а клоуну велять замовкнути.

Невже ми готові і далі жити в такій ганьбі?