Про це пише портал політсили. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Служба безпеки України розпочала термінову позапланову перевірку Верховного Суду. У партії "Опозиційна платформа - За життя» впевнені, що єдиною метою цієї перевірки є чинення тиску на суд. Про це говоривши у заяві на офіційному сайті політсили.

"Поза сумнівами, ця перевірка спрямована на чинення тиску на суд і є черговою спробою знищення незалежності судової системи. Це спланована атака злочинної влади Зеленського на конституційний лад України, спроба встановити повний і остаточний контроль над судами, що є наступним кроком після розпочатої Зеленським позасудової антиконституційної розправи над інакомислячими», – вважають в ОПЗЖ.

В опозиційній партії підкреслили, що під впливом Президента Зеленського Служба безпеки України перетворюється на «злочинну організацію», яка займається «терором проти інакомислячих, прикриттям рейдерських захоплень, фальсифікацією кримінальних справ і знищенням незалежних ЗМІ», а тепер ще й знищенням судової гілки влади.

Таким чином, влада хоче позбавити українців права на відстоювання своїх інтересів в незалежних судах, а значить, і на демократичне, правове оновлення влади, переконані в ОПЗЖ.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про неприпустимість дій, спрямованих на знищення незалежності судової влади. Наша партія і фракція в парламенті продовжать діяльність із захисту судової системи від зовнішнього управління і незаконного тиску з боку внутрішніх структур, у тому числі від втручання в роботу судів вищого керівництва країни. Ми вважаємо неприпустимим тиск на суди в будь - яких його проявах і продовжимо боротьбу за незалежність судової влади України від інших гілок влади», – йдеться в заяві партії.

Також в ОПЗЖ підкреслили, що переслідування членів партії, фабрикація кримінальних справ і безпрецедентні спроби влади розправитися з опозицією не завадять політсилі протистояти правовому беззаконню в країні.

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України повідомила, що нею заблокована діяльність громадської організації " Патріоти - за життя», під прикриттям якої нібито скоювалися злочини і провокаційні дії, спрямовані на «розхитування ситуації в країні». У партії "Опозиційна платформа - За життя» заявити, що це чергова фейкова Заява влади, заснована на свідченнях, які силовим шляхом вибивалися зі свідка, викраденого напередодні співробітниками СБУ.