Найбільш справедливим результатом судового процесу над Віктором Медведчуком стане визнання його невинним і відновлення політика у всіх правах. Так вважають 58,8% респондентів, які були опитані в рамках дослідження, проведеного міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 30 липня – 2 серпня 2021 року, повідомляє EuToday.

Який результат судового процесу у справі Віктора Медведчука ви вважаєте найбільш справедливим?

Також більшість респондентів вважають, що судовий процес у справі Віктора Медведчука призведе до збільшення його особистого рейтингу і збільшить рейтинг "Опозиційної платформи – За життя". При цьому, 10,8% опитаних вважають, що судовий процес над Віктором Медведчуком призведе до зростання рейтингів Володимира Зеленського і партії "Слуга народу".

На вашу думку, як судовий процес у справі Віктора Медведчука вплине на рейтинг влади і опозиційних до влади сил?

За час судового процесу 37,4% опитаних з числа тих, хто стежив за процесом, виступами сторін у залі суду, подальшими заявами прокурорів і адвокатів, а також оцінками незалежних експертів, поліпшили своє ставлення до Віктора Медведчука.

Якщо ви стежили за судовим процесом над Віктором Медведчуком (включаючи його виступи в залі суду, заяви прокурорів і адвокатів, коментарі незалежних експертів), то яким чином цей судовий процес вплинув на ваше ставлення до опозиційного політика?

Говорячи про своє ставлення до переслідування Віктора Медведчука з боку влади, більшість респондентів заявило, що бачать в цьому спробу відвернути увагу виборців від реальних проблем в економіці і соціальній сфері (41,3%). Також 21,1% опитаних вважають, що це - розправа з політичним опонентом, який може скласти основну конкуренцію президенту на виборах.

На вашу думку, переслідування Віктора Медведчука з боку влади – включаючи вибір запобіжного заходу і відмову в задоволенні апеляції) - це:

Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей та Криму, міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 30 липня – 2 серпня 2021 року. Метод опитування-телефонні інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Загальна кількість респондентів-2,010 осіб. Ймовірна похибка-2,2%.