Шахтарі України не мають наміру їхати до Білорусі на заміну колег, що страйкують проти режиму Лукашенка. Таку позицію висловив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Фейсбук.

Інцидент розпочався з візиту Лукашенка на агрокомбінат "Дзержинський", де він дозволив собі погрози у бік шахтарів, що страйкують. На ваше місце приїдуть працювати безробітні шахтарі з України самовпевнено заявив Лукашенко. «Що ви бастуете? Добре, бастуєте - гаразд. Я даю команду директору: не треба за ними бігати. У нас в Солігорську дві тисяч людей хочуть працювати на «Білоруськалії». Вони прийдуть. Не вони прийдуть - у всьому світі безробіття. Приїдуть з України шахтарі. Їх море – безробітних», - заявив Лукашенко.

Своєю чергою Волинець нагадав усім, у тому числі й Лукашенко, що шахтарі найсолідарніша каста у світі.

«Запевняю, що ніхто з українських шахтарів не збирається їхати до Білорусі, щоб виступити в якості штрейкбрехерів!», – пише очільник профспілки.

📢‼️ Сьогодні президент Білорусі Олександр Лукашенко під час візиту на агрокомбінат «Дзержинський» дозволив собі погрожувати страйкарям тим, що на робочі місця протестуючих приїдуть «безробітні шахтарі з України»... Шахтарі - одна із самих солідарних каст у світі. Запевняю, що ніхто з українських шахтарів не збирається їхати до Білорусі, щоб виступити в якості штрейкбрехерів! Незалежна профспілка гірників України звертається до своїх білоруських колег зі словами підтримки та вимагає від Олександра Лукашенко не згадувати славетне ім’я волелюбних українських гірників у своїх політичних інтересах! Незалежна профспілка гірників України #українськіШахтаріНеШтрейкбрехери

Posted by Михайло Волинець on Friday, August 21, 2020

Українська спілка гірників в обличчі свого голови висловлює свою підтримку білоруським колегам, та прохає Олександра Лукашенка не використовувати славетне ім'я українських шахтарів у своїх політичних цілях.

Раніше "Українці" писали що Олександра Лукашенко порівнюють з Гітлером.