Європейський суд з прав людини, який прийняв до провадження позов голови політради "Опозиційної платформи - За життя» Віктора Медведчука, незабаром прийме рішення про те, що українська влада порушила права лідера опозиції.

Такий прогноз в ефірі телеканалу " Прямий» зробивши кандидат політичних наук, політичний експерт Сергій годний.

"Єдиного переговірника, який міг би принести Україні знижку на газ, Зеленський зараз піддає політичним переслідуванням – я говорю про пана Медведчука», ‒ констатував політичний експерт.

Придатний спрогнозував, що Європейський суд з прав людини у своєму рішенні визнає порушення прав Віктора Медведчука і покладе відповідальність за це на українську владу на чолі з Володимиром Зеленським.

"Європа прийняла в окреме провадження його позов до Європейського суду з прав людини. Буквально через кілька тижнів, через місяць буде рішення, де українська влада буде визнана такою, що порушує права Медведчука. А далі (піти. - Ред.) кримінальна відповідальність за невиконання рішення Європейського суду з прав людини», ‒ підкреслив політичний експерт.

Годний звернув увагу на заяву голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника про те, що НАБУ так і не отримало доступу до так званих «записів Медведчука».

«А далі, дивіться, що НАБУ заявляє! Виявляється, що в їх розпорядженні немає ніяких "плівок Медведчука"», ‒ повідомив політичний експерт.

У зв'язку з цим придатний зробив висновок, що так звані записи не є доказами, тим більше що від них відмовилися і НАБУ, і СБУ.

"І ми пам'ятаємо лист депутата Ар'єва, який звертався до СБУ з питаннями:" де, врешті-решт, плівки?"і" чи робили Ви дослідження?". І відомство пана Баканова відповіло: ми ніяких досліджень "плівок Медведчука" не проводили. Ви пам'ятаєте, скільки місяців в українському інформаційному полі проходила дискусія з приводу "плівок" ‒ а" плівок» немає", - підсумував кандидат політичних наук, політичний експерт Сергій годний.