Мер Києва Віталій Кличко розгортає активну діяльність напередодні майбутніх президентських виборів в Україні.

Як відомо, протистояння Віталія Кличка і Володимира Зеленського з активної фази давно перейшло в "холодну війну". Але останнім часом правоохоронці все активніше приходять в департаменти КМДА а Віталій Кличко обростає скандалами.

Віталій Кличко
Віталій Кличко

І справа навіть не в ганебному довгобуді метро на Виноградар, який Віталій Кличко, коли його обирали мером, клятвено обіцяв здати в 2021 році. Тепер же мешканці Виноградаря бачачи темпи будівництва, не сподіваються отримати метро навіть у 2022.

Зараз же столичний градоначальник зібрався потіснити Володимира Зеленського на президентському кріслі. Для цього з колишнього боксера ліплять міцного господарника навіть незважаючи на відсутність реальних досягнень і вагон корупційних зв'язків і скандалів.

Віталій Кличко та Вадим Столар
Віталій Кличко та Вадим Столар
Віталій Кличко пропускає чарочку з одіозним смотрящим за Києвом Вадимом Столаром, який є ще й гаманцем ОПЗЖ

Як пише телеграм-канал "Киеввласть", за справу взялися соціологи за грошової підтримки колишнього друга Віктора Януковича – Сергія Льовочкіна, який активно спонсорує президентські амбіції Віталія Кличка.

"Льовочкін проплатив інтерв'ю Антиповича, де соціолог називає Кличка основним конкурентом Зеленського на президентських виборах. Сергій Володимирович розгортає президентську кампанію Кличка, намагаючись привчити виборця до цієї думки. Ну а сам Антипович, на жаль, пробив чергове дно української соціології. І знизу (із забуття) вже постукали десятки його продажних колег", - пише телеграм-канал Киеввласть.

повідомлення телеграм-каналу Киеввласть
повідомлення телеграм-каналу Киеввласть