Постраждали продажі пива в барах і ресторанах, зате виросли у великих торгових мережах.

За останні 12 місяців український ринок пива скоротився на 1% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Основною причиною цього стало не тільки зниження купівельної спроможності, а й спад продажів напою через традиційні канали.

Зокрема, знизилася реалізація пива в несетевих продуктових магазинах, а також у негородській частині країни – селищах і селах. Про це UBR.ua розповіла маркетинг-директор AB InBev Efes Україна Ганна Руденко.

алкоголізм, розливайки
алкоголізм, розливайки

Вона зазначила, що вагома частка ринку перетекла в мережеві роздрібні магазини. Через карантин люди менше пересувалися, робили покупки рідше, але більше купували за один візит в магазин.

"Крім того, через карантинні обмеження, у людей було менше ситуацій, в яких вони зазвичай п'ють пиво – зустрічей з друзями після роботи, походів у гості, святкувань у великих компаніях", – пояснює Руденко.

Хоча на сегмент HoReCa, зокрема ресторани, і до пандемії припадала незначна частина продажів пива в Україні, але під час пандемії, через припинення зростання ринку, показник знизився ще сильніше.

У 2019 році на частку кафе, барів і ресторанів в Україні припадало 8,9% продажів, а в 2020-му частка цього каналу впала до 6,4% від усього ринку пива, говорить Руденко.

"У 2021 році очікується часткове відновлення сегмента HoReCa, але його частка все ще буде нижче 2019-ого", – констатує представник AB InBev Efes Україна.

Заборона на роботу ресторанів під час пандемії, втім, не так сильно торкнулася вітчизняного ринку пива, якщо порівнювати його з Західною Європою. Як пояснює Анна Руденко, в Бельгії і Великобританії через HoReCa продають 40-50% пива, а "Ресторани там були закриті набагато довше, ніж в Україні".

"Продажі пива в роздробі в минулому році там, звичайно, виросли в середньому на 20%, але все одно не змогли перекрити втрати", – підкреслила вона.