Страшно уявити, куди котиться країна, де без суду і слідства закривають найбільш рейтингові телеканали і не допускають лікарів до голови політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука, який перебуває під домашнім арештом. Про це в ефірі телеканалу «Перший незалежний» сказати депутат Одеської обласної ради від ОПЗЖ Таміла Афанасьєва.

Народна обраниця зазначила, що одесити відчули брак інформації після закриття опозиційних ЗМІ, а на тлі загальної соціально-економічної ситуації це викликає ще більше занепокоєння у людей.

«У нас закриті найсильніші канали, які мали величезні рейтинги і перегляди. Люди на вулицях говорять про одне: а що ми будемо робити – новин нормальних немає, тарифи божевільні, соціалки немає, на наступний рік знову не буде грошей і знову беремо кредити. Всіх хвилює одна і також тема-занепокоєння, а що нам робити всередині країни. Спасибі, звичайно, світу, що якось відгукується на такі хворі теми. І ми готові стукати і далі і далі", - сказала Афанасьєва.

Депутат Одеської облради впевнена, що закриття ЗМІ – це кричуще порушення прав людини, як і те, що голові політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктору Медведчуку було заборонено спілкуватися з лікарями.

"Коли читаєш новини і чуєш, як Вадим Рабінович заявляє про те, що суддя виносить рішення з приводу Віктора Володимировича Медведчука, що не можна до нього допускати навіть доктора, – ми вже, вибачте, не Бананова республіка, а навіть не зрозуміло в якому ми знаходимося процесі. Як не пускати доктора? Це ж найпростіша звичайна допомога", - дивується Таміла Афанасьєва, додаючи, що про такі кричущі порушення прав мовчати не можна.

Нагадаємо, що 20 серпня генеральний прокурор Ірина Венедиктова оголосила про завершення розслідування за звинуваченням Медведчука в державній зраді.

31 Серпня Віктору Медведчуку було вручено нове клопотання про продовження терміну домашнього арешту ще на 2 місяці так як, на думку прокурора, політик в ході ознайомлення з матеріалами кримінального провадження може їх знищити.

2 вересня суд задовольнив вимогу сторони обвинувачення, залишивши Медведчука під домашнім арештом до 31 Жовтня.

Політик підкреслив, що оскаржуватиме це рішення суду і не тільки домагатися справедливості в Україні, а й звертатися в міжнародні інстанції.

"Обов'язково буде оскаржене це рішення в Апеляційний суд, і незважаючи на те, що особливих надій ми не маємо, боротьба буде продовжена. Ми будемо боротися у всіх інстанціях, як у вітчизняних, в Україні, так і в міжнародних, в ЄСПЛ», – сказав Віктор Медведчук.