Більше 7 місяців тому антиконституційним чином, без суду і слідства, тільки за рішенням РНБО і особистою вказівкою Зеленського, були закриті 3 опозиційних канали. Влада закрила їх лише з однієї причини-бо там розповідали правду про реальне життя в Україні.

Про це пише 112.

Однак це був лише перший крок, який показав: Україна стала на шлях диктатури і авторитаризму. Після Всеукраїнського святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яке провела ОПЗЖ, влада почала переслідування членів нашої партії і влаштувала судилище над Віктором Медведчуком.

Ми чуємо від представників влади безглузді, брехливі звинувачення чи то у фінансуванні тероризму, чи то в державній зраді, чи то в порушенні звичаїв ведення війни…

Ручні, кишенькові прокурори, слідчі, правоохоронці, керівники СБУ і ГПУ сьогодні підміняють суд і правосуддя.

Без жодного доказу влада намагається прибрати з політичної арени Віктора Медведчука. Тому що панічно боїться його. Боїться його принципової позиції!

Президент і його команда дуже люблять згадувати про перемогу на президентських виборах і здобутих 73%. Але Зеленському варто було б згадати, завдяки яким обіцянкам він здобув цю перемогу.

Він обіцяв об'єднати," зшити " країну. Обіцяв повернути жителів Донбасу і Криму через їхню ментальність. Обіцяв зробити все, щоб зупинити кровопролиття на Донбасі. Він виступав проти утисків російськомовних громадян і проти драконівських тарифів для населення. Він відстоював ідею всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Зазначу, більшість з цих ідей запозичена з програми нашої партії. Однак сьогодні погляди і позиція Зеленського докорінно змінилися. Ось чому президент Зеленський боїться Віктора Медведчука і ОПЗЖ.

Пане Президенте, ОПЗЖ пропонує вам відкриту дискусію з Віктором Медведчуком – вашим єдиним непримиренним опонентом. Звичайно, якщо ви не боїтеся публічного діалогу.

Ми закликаємо Вас на будь-якому стадіоні або в ефірі будь-якого з олігархічних каналів, які сьогодні влаштовують теплі ванни для Вас, обговорити з Віктором Медведчуком принципові питання:

Чи в правильному напрямку розвивається Україна.

Чому народ убогий.

Чому продаж землі - це злочин проти народу.

Що необхідно зробити для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Якою має бути політика держави щодо російськомовних громадян.

Якою має бути зовнішньополітична стратегія України.