Українці пильно стежать за судом, який влада влаштували над лідером опозиції Віктором Медведчуком і все більше цікавляться ходом справи. Про це свідчать дані опитування, проведеного ГО "Інститут соціології громадянського суспільства" в період з 6 по 9 вересня 2021 року на замовлення американської компанії WEST MARKET INDUSTRIAL LLC (США).

62,4% респондентів відповіли, що вони цікавляться цією справою (+0,9%):

При цьому зросла кількість українців 38,5%, які вважають запобіжний захід Медведчуку важче висунутих звинувачень (+2,4%). Разом з цим 35,2% респондентів вважають, що лідера опозиції повинні були відпустити із залу суду (+1,4%).

На питання " Чим, на Вашу думку, закінчиться суд у справі Віктора Медведчука?"56,5% опитаних відповіли, що сам процес затягнеться, але реального рішення не буде (+0,8%):

І найбільш справедливим результатом цієї справи 64,5% українців вважають повне виправдання лідера опозиції (+2,1%):

Також 71,4% респондентів назвали суд над Медведчуком спробою влади відвернути увагу від реальних проблем в країні (+3,0%):

72,1% опитаних громадян впевнені, що дії влади щодо Медведчука приведуть до зростання рейтингу "опозиційної платформи - за життя" і її лідера (+1,7%):

В ході дослідження було опитано 3,012 респондентів методом CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Аудиторія-населення віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей, і Криму. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,8%.