Про це пише портал "За життя". Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Вчора, 13 вересня 2021 року, націонал-радикали вчинили напад на будинок голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука. Вандали закидали будівлю фаєрами і димовими шашками, розписували паркан образливими написами, блокували дорогу. Про це повідомляється на офіційному сайті ОПЗЖ.

У політсилі підкреслили, що сприймають дану акцію «професійних протестувальників» як продовження тиску на опозиційного політика і його цькування з боку української влади і підконтрольних їй націонал-радикальних сил.

"Початок чергового витка тиску на опозиційного політика, що проводиться "під чуйним керівництвом" Служби безпеки України, безсумнівно, пов'язаний із заявою Віктора Медведчука, в якому він говорить про те, що, незважаючи на незаконне кримінальне переслідування і політичні репресії з боку влади, продовжить боротьбу за Мир, законність і справедливість, за права українського народу», ‒ впевнені в ОПЗЖ.

Сам опозиційний політик, коментуючи напад на його будинок, сказав: "Ні СБУ, ні націонал-радикали, ні влада в цілому не зможуть нас залякати і зупинити нашу боротьбу, яку ми ведемо за припинення їх злочинного курсу, за дотримання Конституції і законів, за перетворення Україну в успішну державу".

Крім того, Медведчук акцентував увагу на тому, що українська влада сьогодні судить, по суті, не його, а багатомільйонну Україну.

«Реальна Україна, її народ, інтереси, культура і економіка знищуються. Сенс існування однієї з найбільших країн Європи зводиться до того, щоб до кінця своїх днів вести антиросійську політику, якою б абсурдною і антинародною ця політика не була. Це злочинна політика, а тому не варто шукати правосуддя у злочинців, які наживаються на війні і злиднях народу. Я впевнений, що Україні як ніколи необхідний громадянський опір чинній владі, яка формує тоталітарну, диктаторську державну систему», ‒ вважає Медведчук.

Опозиційний політик звернувся до українців із закликом: "Якщо ви бачите, що країна гине ‒ боріться за її майбутнє, за правду і справедливість. Нашій країні потрібні Мир, Закон і справедливість, а не війна, непрацюючі закони і свавілля влади. Ніякий заморський фахівець не покладе цьому край, тільки ми, громадяни України, здатні навести порядок в нашій країні. Ця влада довела свою нікчемність, некомпетентність і брехливість. Ми повинні створити умови, щоб ніколи подібні люди не керували нашою країною. Ми всі повинні об'єднатися для порятунку країни від цієї збанкрутілої злочинної влади! Разом ми обов'язково переможемо!»