Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук домовився з Росією про те, що Україна може купувати газ на 25% дешевше, але ця пропозиція не вигідна для чинної влади Зеленського, яка продовжує обдирати українське населення. Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Перший незалежний" політолог Олександр Лазарєв.

Експерт підкреслив, що тепер українці змушені переплачувати за газ.

"Медведчук, якщо пам'ятаєте, коли їздив на переговори, пропонував, що газ можна купувати на 25% дешевше, але це нецікаво. Його краще під суд віддати. Тобто від прямої закупівлі потрібно відмовитися, інакше не буде реверсу. Від збільшення власного видобутку також варто відмовитися, інакше як аргументувати, що на внутрішню видобуток у тебе реверс виходить. Тому ми і бачимо чисте» обдирало " населення. Ринок не грає нам на користь. Ми намагалися підіграти іншим і постраждали. Ми соціально незахищені і зараз змушені переплачувати за газ», - сказав Олександр Лазарєв

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук заявив, що повністю згоден з тією частиною матеріалів підозри, де зазначено, що він виступає проти чинного курсу і політики Президента України Володимира Зеленського.

"Влада відверто, відкрито, не ховаючись написала в матеріалах підозри, що Медведчук виступає проти чинного курсу і політики Президента Зеленського. Я підтверджую. Ось в цій частині я категорично підтверджую. Так, я виступаю проти курсу Президента Зеленського, який веде Україну в нікуди. Я виступаю проти дій влади, очолюваної Зеленським, який перетворив Україну з країни бідної, як було при Порошенку, в країну злиденну. І з кожним днем ми все більше відчуваємо ці соціальні та економічні проблеми нашого життя і будемо відчувати далі», ‒ підкреслив опозиційний політик.