Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

В Україні в 2021 році більше двох тисяч журналістів залишилися без роботи завдяки нинішньому диктаторському режиму, який встановив президент Зеленський, а прості громадяни залишилися без достовірної і правдивої інформації, заявила 14 вересня політолог Олена Броницька, коментуючи стан справ у країні, повідомляє Регнум.

Експерт нагадала про мирну акцію протесту, що відбувся разом з проведенням у Києві конференції - "YES - "Ялтинська європейська стратегія", в рамках якої мітингувальники підтримали журналістів українських опозиційних ЗМІ — 112.ua, NEWSONE, ZIK, "Перший Незалежний", "Новини Украины.UA", які були незаконно, без будь-яких доказів, фактів і "просто по свавіллю" заблоковані нинішнім президентом України Володимиром Зеленським.

Експерт зазначає, що була приємно здивована пильною увагою до плакатів журналістів багатьох європейських партнерів України, які відвідали даний форум.

"Розумію, що для них це кричущий випадок, сумбурний нонсенс і непорозуміння того, як можна в державі, яка постійно декларує, що бажає потрапити в ЄС, НАТО, і при цьому нахабним чином за правду закриває опозиційні ЗМІ, більше того без будь-якої доказової бази про порушення за вигаданими статтями", — зазначає Броницька.

Політолог впевнена, що проблематика із закриттям опозиційних телеканалів України і взяттям без всяких законних підстав під домашній арешт лідера опозиційної партії України "опозиційна платформа — за життя" Віктора Медведчука неодмінно обговорюється і засуджується лідерами багатьох європейських країн.

"Але, враховуючи дані обставини з донесенням правдивої інформації в Україні поки з боку української влади, ми навряд чи про це дізнаємося... хоча, багато хто розуміє всю суть несправедливості і задаються питанням: як можна закрити телеканали за те, що вони подають достовірну інформацію, і заарештувати лідера опозиції, мотивуючи це його незгодою з нинішнім політичним курсом Зеленського? Тоді потрібно посадити за грати більше 82% населення, які також не згодні з нинішнім курсом введення політики", - резюмувала вона.