Президент Володимир Зеленський і його оточення використовують санкції не тільки для війни проти свого головного опонента в особі Віктора Медведчука, а й для переділу бізнесу. Про це писати впливовий Telegram-канал " Незигар", чия аудиторія налічує понад 328 000 передплатників.

«Як і прогнозували знавці української політики, Зеленський і компанія швидко увійшли у смак. Якщо спочатку санкції використовували проти головного політичного опонента Зеленського в особі Віктора Медведчука і пов'язаних з опозицією телеканалів " 112 Україна», NewsOne, ZIK etc, то зараз українська влада все активніше використовує цей інструмент для переділу бізнесу», – підкреслюється в публікації.

Також на Telegram-каналі зазначається, що, використовуючи санкції, оточення Володимира Зеленського займається переділом бізнесу і виконує комерційні замовлення.

"Короля грає свита. Свита Зеленського за допомогою санкцій відбирає чужий бізнес і виконує комерційні замовлення. При цьому секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов не побоявся «кинути підлянку» навіть США. Саме Данилов пролобіював відкликання ліцензій в українських компаній, які займалися видобутком сировини для виробництва титану. Українську сировину поставляли на російське "ВСМПО-Авісма«, яке є ключовим постачальником титану для американської корпорації "Боїнг", – йдеться в опублікованому матеріалі.

«У підсумку, з подачі Данилова українські виробники ільменітів залишилися без ринку збуту, "ВСМПО-Авісма" без сировини, а "Боїнг" – без титану. До речі, на публіку Данилов розписується в любові до Великобританії. Так що, підніжку для "Боїнга" замовили англійці? А якщо бумеранг прилетить і боляче вдарить?» - йдеться на Telegram-каналі.

Крім того, інтернет-ресурс повідомляє про інформацію, згідно з якою на одному з найближчих засідань РНБО прийме рішення про санкції проти російських банків і їх «дочок» на території України.

Також очевидно, констатується в публікації даного медіа, що українська влада на чолі з Володимиром Зеленським використовує санкції для боротьби проти голови політради "опозиційної платформи - за життя" Віктора Медведчука, а також для переділу бізнесу в Україні.

"Як бачимо, Зеленський & Co використовують санкції не тільки для війни проти свого головного опонента в особі Медведчука і його партії «опозиційна платформа – за життя», але і в інтересах своєї кишені і гаманців «потрібних людей», – прийшли до висновку на Telegram-каналі «Незигар».