Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Голосуючи в 2019 році за Володимира Зеленського, люди хотіли миру, налагодження добросусідських відносин з Російською Федерацією і справедливості. Замість цього вони отримали, по суті, другого Петра Порошенка - людину, яка закриває незалежні телеканали і переслідує голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука як свого опонента, щоб в країні не звучала альтернативна точка зору.

Про це під час мітингу проти тиску влади на опозицію, який відбувся біля Верховної Ради і в якому взяли участь понад 6 тисяч осіб, заявив Андрій Лесик, керівник Харківської міської організації ОПЗЖ, передає прес-служба партії.

Він підкреслив, що, закриваючи телеканали, влада демонструє свою профнепридатність, а Президент Зеленський, який у позасудовому порядку вводить санкції проти громадян України, – це ганьба країни.

"Сьогодні наш лідер Віктор Медведчук перебуває під цілодобовим домашнім арештом тільки тому, що у нього інша точка зору. Починаючи з 2012 року він говорив, що рух у бік ЄС і НАТО нічого хорошого нам не дасть. ZIK, "112 Україна" і NewsOne закрили тому, що там була можливість озвучувати альтернативну точку зору", – переконаний Лесик.

Він також акцентував увагу на тому, що влада таким чином намагається сховатися від українців, від критики опозиції, але їй це не вдасться.

"Вони думають, що сховалися під куполом і так буде завжди. Ні! Сьогодні, закривши Медведчука, вони закрили рот кожному українцю. Вони б і Медведчука посадили, але розраховували на те, що він втече. А він не злякався. І ми не злякалися, тому що ми всі стоїмо за Віктора Медведчука. Один за всіх, і всі за одного", - заявив Андрій Лесик.