Нестор Шуфрич відгукнувся на прохання журналістів про захист і підтримку і став співвласником телеканалу "Перший Незалежний".

Про це пише 112.

Таким чином, народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич став власником 60%, частка творчого колективу становить 40%.

Між Нестором Шуфричем і творчим колективом було підписано угоду про невтручання в редакційну політику і журналістську діяльність.

"Телеканал "Перший Незалежний" був створений колективом незаконно закритих телеканалів "112 Україна", NewsОne і ZIK з метою здійснення професійної журналістської діяльності, висвітлення об'єктивних суспільно-політичних подій в країні, боротьби з цензурою і спробами закрити рот тим, хто говорить правду. Нагадаю, що "Перший Незалежний" був відключений без суду – звичайним листом заступника Голови СБУ. Після припинення ефірного мовлення "Перший Незалежний" зберіг своє мовлення в YouTube, проте Нацрада з питань телебачення і радіомовлення продовжує призначення перевірок щодо структури власності. Сподіваємося, підтримка та участь Нестора Івановича як голови Комітету з питань свободи слова в роботі "Першого Незалежного" унеможливлять незаконний тиск на телеканал", – заявила ведуча телеканалу Діана Панченко.

"Я вважаю свободу слова одним з основоположних принципів демократичного суспільства. І я впевнений, що спроба ввести цензуру в Україні провалиться, але до тих пір, поки нинішня влада продовжує закривати рот неугодним, я готовий захищати незалежні ЗМІ, зокрема телеканал "Перший Незалежний". Я усвідомлюю всі ризики і готовий взяти на себе таку відповідальність. Більше того, як підприємець, я добре розумію, як це складно – будувати свою справу в Україні", – сказав співвласник телеканалу "Перший Незалежний" Нестор Шуфрич.

"Я довіряю високому рівню професіоналізму колективу, тому підписав угоду про невтручання в редакційну політику телеканалу. Все, чого я прошу від журналістів, - добре виконувати свою роботу і доносити до людей правду про те, що відбувається в Україні сьогодні", – зазначив він.