Влада Зеленського не гребує найогидніших методів у боротьбі зі своїми політичними опонентами, включаючи тиск на рідних, близьких і соратників тих, хто наважився виступити з критикою чинного режиму. Зокрема, репресивна машина влади Зеленського з кожним днем поглинає все більше людей. Про це йдеться в заяві партії "Опозиційна платформа - За життя".

«Оголошення Службою безпеки України підозри у нібито підробці документів матері Ольги Шарій Аллі Бондаренко та журналістці Антоніні Білоглазовій (сьогодні-журналістка видання Страна.Ua) є черговим актом політичних репресій, який цинічно і абсолютно бездоказово, за відверто надуманими звинуваченнями реалізується владою Зеленського", - пишуть на сайті партії.

У політсилі також підкреслюють, що очевидне політичне переслідування «партії Шарія» – це помста ще одному політичному противнику Президента.

«Переслідування рідних і близьких, членів сімей тих людей, які в суворій відповідності до законодавства України реалізують своє право на політичну діяльність, відстоюють свої переконання, стало візитною карткою режиму Зеленського і його оточення поряд з іншими методами політичної розправи і терору. Складається враження, що Зеленський і його оточення впали в якусь фізіологічну залежність від репресій і терору, і вимагають їх чергову, регулярну дозу, не замислюючись про наслідки своїх дій. Однак організатори і замовники цих протизаконних і просто аморальних дій влади забули просту істину: «що посієш, те й пожнеш», і конвеєр терору неминуче знищить їх самих, чому історія знає безліч прикладів», – наголошується в заяві ОПЗЖ.

В опозиційній партії вважають, що безцеремонні політичні репресії Зе-влади дійшли до точки неповернення, і підтвердження тому є крайня стурбованість міжнародної громадськості сформованою політичною ситуацією в Україні.

«Злочинні дії нинішньої української влади, в тому числі грубе нехтування прав російськомовних і носіїв інших мов національних меншин, розпалювання ненависті і міжетнічної ворожнечі, підтримка в цьому націонал-радикальних рухів, знищення свободи слова, закриття незалежних ЗМІ, Відверті політичні репресії переповнили чашу терпіння світової спільноти. Провідні міжнародні організації, правозахисники і світові політичні діячі з кожним днем все більш різко озвучують засудження того, що відбувається в Україні, висловлюють стурбованість політикою Зеленського, спрямованою на узурпацію влади і вибудовування диктатури в нашій країні», – йдеться в заяві політсили.

В ОПЗЖ впевнені, що політичні переслідування інакомислячих свідчать про черговий виток репресій, яким, поза всякими сумнівами, буде дана жорстка правова оцінка з боку міжнародних організацій.

"Впевнені, що світова спільнота залишиться тією силою, яка здатна дати об'єктивну і принципову оцінку злочинної діяльності правлячого режиму, що стала вже абсолютно очевидною, оскільки всі правові інститути в Україні, покликані захищати права та інтереси громадян, заблоковані і служать виключно інтересам збереження влади Зеленського, його корупційним схемам, знищенню законів, Конституції і правової системи в цілому», – констатують в політсилі, вимагаючи справедливості, а саме – щоб замовники і організатори політичних репресій і незаконних кримінальних переслідувань опозиціонерів і членів їх сімей понесли кримінальну відповідальність за свої злочинні дії.