Кілька тисяч людей минулого тижня прийшли до будівлі Верховної Ради України з вимогою звільнення голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Про це пише Today Nation News.

"Кілька тисяч людей прийшли до будівлі Ради з вимогою звільнення голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука", - йдеться в публікації індійського видання.

Нагадаємо, "Опозиційна платформа - За життя" провела багатотисячний мітинг під Верховною Радою на захист лідера опозиції Віктора Медведчука.

мітинг на підтримку Віктора Медведчука
мітинг на підтримку Віктора Медведчука

Зазначимо, це не перший мітинг, який організовує "Опозиційна платформа - За життя" після закінчення канікул у роботі Ради. Раніше, 9 вересня, також проходив мітинг проти тиску на опозицію. Тисячі українців вимагали від влади закрити незаконну справу проти голови політради "Опозиційної платформи - За життя", народного депутата Віктора Медведчука, а також припинити переслідувати опозицію і почати виконувати Мінські домовленості.

В ході тієї акції виступили народні депутати, депутати місцевих рад, представники регіональних організацій партії "Опозиційна платформа - За життя". Крім того, учасники акції протесту нагадали президенту Володимиру Зеленському і народним обранцям про чергову річницю Мінських угод, які Україна виконувати відмовляється.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів.

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру.