Навіть без інших регалій - просто жінка та захисниця України Світлана Андрейчук - вимагає вибачень від Снєжани Єгорової, яка образила наших героїв, а тепер біжить до поліції по захист.

"Ну що адвокати, судді, лiкapі, підприємці, спортсмени, вiйcькoвi…

Тут зірка родом з Херсонської обл., якій не має чим заплатити за комуналку, Сніжана Єгорова, вважає вас бuдлoм, poгyлями, яким, як нapкoмaнy за дoзy не має куди віддати своє життя, бо готові пoклacти за Україну.

Вважаю такі висловлювання не припустимі, вимагаю публічного вибачення.

Я зaxиcник України, адвокат, тренер, волoнтeр, доброволець водій – пapaмедик, мати, дружина, художник, корінна киянка, людина що готова віддати життя за вільну, незалежну Україну." - пише Світлана Андрейчук.

Ну що адвокати , судді, лікарі , вчителі, підприємці , спортсмени , військові ....... тут зірка родом з Херсонської...

Posted by Svetlana Andreychuk on Friday, August 21, 2020

Як писали Українці раніше, відома українська телеведуча Сніжана Єгорова в ефірі програми "ПрямоTalck" цинічно висловилася на адресу українських воїнів.

Читайте нас у Google News!

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

"Все що пропонується останнім часом, в постмайданний час, наприклад, мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої, ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки. Селюки, які розмовляють на суржику. І готові своє життя покласти... Своє життя, яке? Життя, яке собою нічого не представляє" , - сказала Єгорова.

За словами Єгорової, українські воїни - це люди, які "ніколи нічому не вчилися, чи не вкладалися, не прагнули ні до чого".

"Вони просто готові пожертвувати своїм життям. Так, це подвиг, можливо. А може бути, це висока суїцидальна готовність, коли людина не бачить перспектив у своєму житті і це життя не представляє для неї цінності", - сказала Єгорова. "Це як наркомани, які за дозу готові життя продати, кров віддати останню. Але це ж ненормально" , - висловилася ведуча.

Користувачі соцмереж негативно сприйняли заяви Єгорової.

"Начебто розумна, а дурна, як тетеря", "Нехай Мухарський у неї дітей відбере. Це жах якийсь", "Корчить з себе "вище суспільство"", "А чого варте її життя?", "Скільки у жінки в голові може бути вати. Краще б вона мовчала", - написали обурені українці.

Відзначимо, що Єгорова вже не вперше потрапляє у скандал через свої висловлювання. Раніше телеведуча заявляла, що на Майдані в наметах робили аборти жінкам, які надавали сексуальні послуги протестувальникам.