Два з половиною роки при владі Президент України Володимир Зеленський, який обіцяв встановити мир, займався встановленням диктатури і узурпацією влади, а замість того, щоб боротися з корупцією і бідністю, боровся зі своїм головним опонентом ‒ народним депутатом України, головою політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктором Медведчуком.

Про це з трибуни Верховної Ради, звертаючись до українського народу, заявив член Політради ОПЗЖ Юрій Загородній.

Парламентарій підкреслив, що в 2019 році сам голосував за Володимира Зеленського, але сьогодні йому, як і більшості українців, покладали надії на нового Президента, очевидно, що це була помилка.

"Шановні українці! Завтра виповнюється рівно два з половиною роки одноосібного правління Володимира Зеленського, екватор його президентства. Тому сьогодні я звертаюся насамперед до тих, хто, як і я, в 2019 році голосував за Володимира Зеленського. Дорогі українці, пора визнати, що ми помилилися!!! Ми вибирали кінець епохи бідності, а отримали епоху злиднів. Ми голосували за соціальну справедливість для народу, а отримали еру розкоші і безкарності для Зеленського і його "слуг". Ми вибирали силу права, а отримали право сили ділків "Кварталу 95". Ми сподівалися отримати нові обличчя і Україну без корупції і олігархів, а отримали нові обличчя в старих корупційних "схематозах"», – сказав Загородній.

Як зазначив нардеп, замість того щоб виконувати свої передвиборчі обіцянки, Президент України два з половиною роки займається встановленням диктатури і боротьбою зі своїм політичним опонентом Віктором Медведчуком.

«Про шефірні офшори Зеленського і Баканова говорить весь світ. А українці позбавлені можливості дізнатися правду, тому що незалежні телеканали закриті антиконституційним рішенням РНБО. Два з половиною роки свого правління Зеленський витратив не на встановлення миру. Він встановлював диктатуру. Весь цей час він боровся не з корупцією і бідністю. Він боровся зі своїм головним опонентом ‒ Віктором Медведчуком. Боровся, але не поборов. Більш того, домігся зворотного ефекту. Сьогодні Україна, світова спільнота визнають правоту і справедливість ідей Віктора Медведчука. Зеленський намагався усунути Медведчука з політичної арени, а замість цього отримав жорсткого, непримиренного, непохитного політичного лідера, якого не вдасться ні залякати, ні змусити виїхати з країни, Ні прибрати з політичної арени», – вважає політик.

Юрій Загородній у своєму виступі нагадав, за яким "сценарієм" здійснювався тиск на Медведчука з боку влади.

"Серпень 2019 року. Зеленський вперше натякає на"гучну історію, яка погано закінчиться". Січень 2020-го. З'являються плівки Баканова, де він зізнається, що вони обговорювали з Володимиром Олександровичем кримінальні справи щодо Медведчука. Лютий 2021-го. Введення санкцій проти Віктора Медведчука, Оксани Марченко, Тараса Козака, закриття трьох незалежних телеканалів. Травень 2021-го. Фабрикація справи про держзраду і арешт Віктора Медведчука. 12 жовтня. Чергова сфабрикована справа, черговий суд і черговий арешт. 17 Жовтня. Інтерв'ю Президента Зеленського, в якому він зізнається, що із задоволенням обміняв би Віктора Медведчука, але не може цього зробити. І не вдасться!"- констатував член Політради ОПЗЖ.

Він підкреслив, що, незважаючи ні на що, Віктор Медведчук продовжує боротьбу.

"Україні потрібно міняти не Медведчука. Україні потрібно міняти Зеленського!» - підсумував Юрій Загородній.