Про це пише відомий російський журналіст, спеціальний кореспондент видання "КоммерсантЪ" Андрій Колесніков, аналізуючи зустріч Путіна з експертами клубу "Валдай" 21 жовтня.

Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

"Очевидно, що пана Путіна дуже турбує ситуація з заарештованим Віктором Медведчуком. Він не може визволити його, але тим не менш має намір. І мабуть, піде до кінця. А чий це буде кінець, перевіриться експериментальним шляхом", - зазначає журналіст.

Він також процитував Путіна, який заявив, що під маркою навчальних центрів можна розмістити все, що завгодно: "я знаю відповідні конституційні положення України. Але навчальні центри ніхто не забороняє мати. А під маркою навчальних центрів можна все що завгодно розмістити. Як я вже говорив, це було, теж публічно звучало: завтра під Харковом ракети з'являться - що нам робити-то з цим? Не ми ж туди ліземо зі своїми ракетами - до нас під ніс їх засовують. Звичайно, це проблема!"

"Він мав на увазі, що і нам доведеться їх під ніс засовувати. Якщо це не називається гонкою озброєнь, то що?"- додав Колесніков.